Warning: session_regenerate_id(): Cannot regenerate session id - session is not active in /usr/home/AboveStudio/domains/clients.abovestudio.pl/public_html/krispol/Configuration.php on line 37 Instalacje ppoż, szkolenia i usługi BHP – Krispol Bydgoszcz

Krispol

P.W. KRISPOL

Usługi BHP i PPOŻ na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego

P.W. KRISPOL

Usługi BHP i PPOŻ na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego

P.W. KRISPOL

Usługi BHP i PPOŻ na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego

O nas

Krispol jest profesjonalną firmą działającą na terenie Bydgoszczy, zajmującą się sprzedażą artykułów i świadczeniem usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP.

Podstawą działania naszej firmy jest wykonywanie przeglądów , napraw oraz tworzenie i aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, w celu zabezpieczania budynków i pomieszczeń. Zajmujemy się również sprzedażą znaków BHP i PPOŻ oraz gaśnic.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy gaśnic i hydrantów, a także innych urządzeń przeciwpożarowych. Nasza oferta zawiera kompleksowy serwis sprzętu  PPOŻ oraz drzwi przeciwpożarowych. Wykonujemy przeglądy i pomiary wydajności  hydrantów.

Posiadamy niezwykle wykwalifikowaną kadrę pracowników, która przeprowadza kompleksowe szkolenia PPOŻ i BHP. Jej doświadczenie i umiejętności, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, najniższe ceny oraz oferty specjalne dedykowane dla firm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego

Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest wykonywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.

Szkolenia PPOŻ i BHP

Nasze szkolenia PPOŻ i BHP prowadzone są przez osoby specjalizujące się w tych dziedzinach. Duże doświadczenie!

Gaśnice, hydranty, drzwi PPOŻ

Szeroki wybór gaśnic, najniższe ceny oraz najwyższa jakość. Przyjdź i przekonaj się sam!

więcej o nas

Oferta

Certyfikaty

partnerzy

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”.
Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

P.W. KRISPOL

ul. Bartosza Głowackiego 15
85-614 Bydgoszcz

NIP 554-257-92-81
 

 

biuro@krispolppoz.pl
krispolppoz@wp.pl

tel. 504-618-186

 

wyznacz trasę dojazdu
Notice: Undefined index: cookiesInfo in /usr/home/AboveStudio/domains/clients.abovestudio.pl/public_html/krispol/Temporary/Templates_c/5e92c4ddb385c213b7f54f39f18df37cd23fc8b2.file.Footer.tpl.php on line 88